Добавить в избранное | Сделать стартовой

Звезды

Танцоры

Обсуждение

Шоу “Танці з зірками 3”

Анжела Мадоніа – партнер Памели Камасси – танцює з 11 років, фіналіст Чемпіонату Італії в стандарті та латиноамериканських танцях. Партнер Памели Камасси в італійській версії шоу “Ballando con le Stelle”.

Ганна Пелипенко – партнерка Марчына Мрочека – Танцює з 8 років. На чемпіонаті України бальних танців 2005-2006 разом з своїм партнером стала переможницею. У 2006 році в категорії "Молодь" стали чемпіонами світу і віце-чемпіонами турніру IDSH серед дорослих. Улюблені танці – румба і пасодобль. Професійна мрія – чемпіонство у турнірі Blackpool. В українському проекті «Танці з зірками-2» - партнерка Максима Неліпи.

Юлія Окропиридзе – партнерка Мануеля Ортеги – переможниця в конкурсі краси ”Міс Бровари”. 2006 рік - бронзова медаль на чемпіонаті України зі спортивних танців. У 2007 році на першому Міжнародному танцювальному конкурсі ”Євробачення” (Лондон) разом з партнером Іллею Сидоренко зайняли друге місце. Володіє англійською та французькою мовами, займається карате.

Євгеній Папунаішвілі – партнер Наталії Корольової – неодноразовий переможець і призер російських та міжнародних турнірів зі спортивних танців, партнер Наташі Корольової в російській версії танців «Танцы со звездами».

Ксенія Горб – партнерка Віталія Козловського – віце-чемпіонка України в десяти танцях серед молоді. Партнерка Віталія в першому сезоні «Танців із зірками».

Кирило Хітров – партнер Лілії Подкопаєвої – разом з партнеркою Поліною Комисовою (вона була партнеркою Олександра Пономарева у «Танцях-2») став призером Junior Blackpool.

Олена Шоптенко – партнерка Максима Неліпи – чемпіонка світу в десяти танцях серед молоді. Переможниця першого сезону «Танців із зірками», де виступила в парі з Володимиром Зеленським.

Владислав Яма – партнер Наталії Могилевської – володар Кубка України з бальних танців, майстер спорту, переможець відкритого чемпіонату Лондону. У парі з Наталією зайняв срібне місце в перших «Танцях з зірками» .