Портал бального танца в Украине

Интернет реклама УБС

Добавить в избранное | Сделать стартовой  

   
[ Статьи ]  

Поиск на портале:


Подменю раздела:


Размещение рекламы на портале

Пополнение счета:


Пополнение счета без комиссии
 

Київський театр бального танцю

Київський театр бального танцю під керівництвом Олега Касьянова - унікальний колектив в Україні

Київський театр бального танцю Фонду сприяння розвитку мистецтва знаходиться в Будинку вчителя. Артисти прославленого колективу — лауреати багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреати найпрестижнішої Всеукраїнської молодіжної премії ім. М.Островського. Він є один із самих талановитих і самобутніх хореографічних колективів України.

Заснований у 1978 році видатними танцюристами і балетмейстрами, лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів бальних танців Олегом та Оленою Касьяновими.

Олег Касьянов - художній керівник театру, заслужений працівник культури України, доцент. А Олена Касьянова — головний балетмейстер колективу, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України. Активну участь колектив приймає в організації і проведенні Віденський балів в Києві. З п'яти років існування Віденського балу в нашому місті, чотири Олег Касьянов готує гостей до нього. Протягом місяця танцклас відвідують десятки провідних політиків, громадських діячів, бізнесова та економічна еліта, діячі культури та мистецтва. Щоб стати зірками паркету, еліті доводиться опановувати майстерність танцювальних па. За час проведення восьми занять вивчаються європейські танці – полонез, віденський вальс, повільний вальс, фокстрот, танго та українську польку. В кінці місяця проводяться відкриті уроки, на яких запрошують журналістів телерадіокомпаній, газет, журналів, інформагентств.

З січня 2001 року Київський театр бального танцю набув статус професійного, який з великим успіхом виступав за кордоном і підкорив своїм мистецтвом своїх шанувальників-жителів населенних пунктів Варшави, Кракова, Гданська, Бидгошщя, Катовіце у Польщі, Харбіні. Муданцяні, Шеньяні у Китаї, Трамзанії, Анкарі. Стамбулі у Туреччині, Афінах. Салоніках на Островах у Греції, Москві, Камчатці, Хабаровську у Росії, у Пхеньяні в Північній Кореї та багатьох регіонах України.

В січні 2002 року театр став лауреатом 1-ї премії 1-го Всеукраїнського конкурсу артистів естради, а в квітні того ж року став володарем Гран-прі ХХ-го Міжнародного фестивалю мистецтв «Квітнева весна – 2002». Колектив складається з 30 професійних майстрів сучасного танцю, готових завоювати завжди серця глядачів. Театр бального танцю має яскраву трупу, яка презентує обдарованих і досвідчених танцюристів. Склад групи формується із артистів-професіоналів, які отримали універсальну хореографічену підготовку у вищих навчальних закладах. Вони вільно володіють віртуозною технікою європейського, латиноамериканського бального танцю, використовують для видовощності та емоційного впливу на глядача віртуозні прийоми класичного, народного, історико-побутового, сучасних танців, гімнастики, акробатики, акторської майстерності.

Самовіддано працює весь колектив. Кожний номер є справжнім художнім полотном. Репертуар колективу складається із кольорових заворожувальних шоу-програм. Зміна ритмів і костюмів робе це дійство неповторним – результат багаторічного дослідження кращих світових і вітчизняних досягнень в галузях: бальної хореографії (кращі танцювальні виступи і шоу світу), класичного танцю (використаний досвід виданих артистів балету Вадима Писарева, Володимира Васильєва та Катерини Максимової), спортивних танців на льоду (Школа першої Олімпійської чемпіонки Людмили Пахомової).

Великий пізнавальний інтерес для глядачів становить одна із останніх шоу програм театру «Танцювальний вернісаж», яка в театралізованій яскравій формі надає уявлення про розвиток європейської танцювальної культури від давніх часів до сьогодення, - 25 танцювальних епізодів із історії людства.


Куценко Олександр Петрович,
головний спеціаліст Державного
комітету телебачення і
радіомовлення України 
 

 
 
Украинская Баннерная Сеть

Наверх  Сегодня: Наверх

Главная | Соревнования | Статьи | Добавить Вашу статью | Доска объявлений | Книги on-line | Бальная музыка | Форум
Танцевальные клубы | Фотогалерея | Карта портала | О портале / обратная связь | Варианты сотрудничества | Разработка сайтов | Ссылки


Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter. Система Orphus

Copyright © 2004-2011 Портал бального танца в Украине
Разработка и поддержка: Дидык Максим и Шарков Михаил